Własne przypinki reklamowe

przypinka prostokatna dostepna w buttonfly

Jednym z ciekawszych gadżetów wykorzystywanych w reklamie są znane od długich lat przypinki reklamowe pojawiające się także pod nazwami butony czy badziki. Przypinki to chętnie przypinane do odzieży wierzchniej, jak bluzy czy kurtki, oraz do plecaków i toreb, niewielkie i najczęściej okrągłe plakietki z wybraną grafiką lub tekstem.

Obecnie firmy produkujące przypinki na zamówienie dają nam pełną dowolność tego jak będzie wyglądać nasza przypinka. Wystarczy, że stworzymy odpowiedniego rozmiaru nadruk i prześlemy go im, a oni przy użyciu zaawansowanego sprzętu zajmą się ich wydrukowaniem i wybiciem, bo chyba tak właśnie można śmiało powiedzieć o produkcji przypinek.

Dowolny nadruk to jedno, a druga sprawa to ogromny wybór rodzajów przypinek. Dzisiejsze przypinki to nie wyłącznie okrągłe badziki na agrafce o średnicy dajmy na to 4 cm. Absolutnie nie. Bez trudu zamówimy dzisiaj małych rozmiarów okrągłe przypinki, czyli takie mierzące sobie po 2,5 cm średnicy, jak również bardzo duże, mające po 7,5 cm średnicy. Druga rzecz to kształt. Okrągłe przypinki oczywiście mają najwięcej zwolenników, ale to nie jedyna forma, bo równie dobrze zamówić możemy prostokątne gadżety tego typu.

Idźmy dalej. Agrafka to nie wyłączny sposób mocowania przypinki. Okazuje się, że równie dobrze możemy zażyczyć sobie przypinki zapinane na magnes lub żabkę. Dostępne są też przypinki z przyssawką do szyby. Jak więc widać i rodzajów zapięcia jest całkiem sporo.

Ostatnią kwestią są, nazwijmy to, funkcje dodatkowe przypinki. Tu z kolei na pierwszy ogień można wymienić otwieracz do kapsli, brelok czy lusterko. Takie elementy czynią przypinki przydatnymi każdego dnia, a więc i jest na nie więcej chętnych.

Kończąc wspomnę, że przypinki na zamówienie – https://buttonfly.pl – wcale nie musimy nabywać wyłącznie w celach reklamowych. Równie dobrze spełnią się do identyfikacji pracowników czy jako pamiątki z eventów. Popularnością cieszą się jeszcze przypinki ślubne, które można rozdać gościom weselnym w podziękowaniu za ich obecność na przyjęciu.