Verde Mate Green – delikatna yerba mate z dużą zawartością kofeiny. Doskonała alternatywa dla kawy!

Verde Mate Green to jedna z najpopularniejszych yerba mate na rynku. W czym tkwi jej fenomen i dlaczego coraz więcej osób wybiera ją jako alternatywę dla kawy? Wyjaśniamy to w naszym najnowszym wpisie. Zapraszamy do lektury!

Verde Mate Green. Kwintesencja brazylijskiej yerba mate.

Yerba mate to pobudzający napar na bazie liści ostrokrzewu paragwajskiego rodem z Ameryki Południowej. Ze względu na dużą zawartość kofeiny oraz cenne składniki odżywcze i mineralne, cieszy się ogromnym uznaniem wśród Latynosów. W ostatnich latach coraz chętniej sięgają po nią również mieszkańcy innych kontynentów. W Polsce niekwestionowanym liderem rynku jest brazylijska Verde Mate Green. Dlaczego akurat ta marka jest tak chętnie wybierana przez naszych rodaków? Po pierwsze, wyróżnia ją wysoka jakość suszu. W paczce znajdziemy naturalną yerba mate bez patyczków produkowaną ze specjalnie selekcjonowanych liści. Co więcej, każda z ponad 20 wariacji smakowych bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach. Niezależnie, na którą z nich się zdecydujemy, mamy do czynienia z mocno pobudzającą yerba mate o łagodnym smaku okraszoną dodatkiem najprawdziwszych ziół i owoców. Verde Mate Green jest po prostu doskonała!

Verde Mate Green. Najmocniej pobudzająca yerba mate na rodzimym rynku!

Jak pobudza yerba mate i dlaczego coraz więcej osób wybierają ja zamiast kawy? To proste. Na 100 g suszu ostrokrzewu przypada około 1 grama czystej kofeiny. To jednak nie wszystko. Yerba mate zawiera magnez, witaminy i sole mineralne. Ponadto jest świetnym źródłem antyoksydantów (lepszym nawet od zielonej herbaty), co może wpłynąć na poprawę odporności. Dodatkowo, napar stymuluje metabolizm, przez co często poleca się go również przy… kuracjach odchudzających. W ofercie Verde Mate Green znajdziemy nawet specjalną wariację Silueta, która zawiera zioła dodatkowo wspierające ten proces. Niekwestionowanym bestsellerem jest jednak Verde Mate Energia Guarana. Kompozycję brazylijskiej yerba mate wzbogacono o owoc guarany. Bezprecedensowe połączenie dwóch naturalnych źródeł kofeiny zaowocowało stworzeniem najlepiej pobudzającej yerba mate, jaką znamy.

Verde Mate Green. Idealna na początek przygody z yerba mate!

Dzięki łagodnym walorom smakowym, Verde Mate Green często polecana jest osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z yerba mate. Jeżeli chcecie jej spróbować, koniecznie zajrzyjcie do sklepu MateMundo.pl, oficjalnego dystrybutora marki. Znajdziecie tam wszystkie dostępne aktualnie wariacje smakowe oraz specjalne zestawy yerba mate (https://www.matemundo.pl/zul_m_Zestawy-761.html) wraz z niezbędnymi do picia akcesoriami. Gorąco polecamy!