Krówki ze znakiem firmowym

krówki reklamowe

Różnego rodzaju gadżety reklamowe znacząco ułatwiają nowym przedsiębiorstwom zdobycie stałych klientów. W ostatnim czasie bardzo popularnym produktem są krówki reklamowe. Cukierki można umieścić na ladzie w siedzibie firmy lub podarować stałym klientom zapakowane w ozdobną folię.

Z pewnością umilą one czas oczekiwania na obsługę lub konsultację. Na opakowaniu umieszczony jest znak firmowy, a często również krótkie hasło reklamowe. Większość wyrobów pakowana jest ręcznie, a krówki reklamowe z nadrukiem zamówić można w agencjach reklamowych i w wielu różnych punktach internetowych. Za kilogram zazwyczaj należy zapłacić kilkadziesiąt złotych. Czas oczekiwania na realizację zamówienia to zaledwie kilka dni roboczych. Krówki z logo warto zakupić w sprawdzonym i renomowanym sklepie.

Ważne, aby wyroby cukiernicze pochodziły od znanego i renomowanego producenta, co jest gwarancją wysokiej jakości i oryginalnego smaku. Zazwyczaj sprzedawcy w opisie produktu podają producenta cukierków. Wiele właścicieli firm inwestuje również między innymi w długopisy ze znakiem firmowym, kubki, koszulki, notesy, kalendarze, piłeczki antystresowe, breloki oraz zawieszki. Praktyczne gadżety to doskonały upominek zarówno dla nowych jak i stałych klientów. Przed podjęciem ostatecznej decyzji można zapoznać się z dostępnym katalogiem wszystkich produktów.

Pracownicy agencji reklamowej służą radą i pomocą na każdym etapie zamówienia.
Gdy firma funkcjonuje od niedawna konieczne jest opracowanie oryginalnego i niebanalnego znaku firmowego, które będzie charakterystyczne i rozpoznawalne. Wykonanie logo należy zlecić doświadczonym grafikom.