Czy warto odwiedzić espace room?

zagadki za drzwiami pokoju

Escape room to niepowtarzalna forma rozrywki umysłowej polegająca na rozwiązywaniu nieszablonowych zagadek, przeszukiwaniu niepozornych skrytek czy poszukiwaniu tajnych przejść w ściśle określonym na to czasie, w celu odnalezienia klucza do wyjścia z pokoju. Tak, celem gry jest opuścić pokój zagadek w określonym czasie.

Co więcej, jest to świetna atrakcja dla każdego w każdym wieku! Poziom trudności jest bowiem dostosowany do uczestnika. Nie ważne czy nasza ekipa liczy dwie, czy dziesięć osób, czy jest to załoga rodzinna, biznesowa czy przyjacielska. Liczy się tu wyłącznie współpraca i dobra zabawa. Wystawiana na próbę jest tu nie tylko umiejętność szybkiego, ale i abstrakcyjnego myślenia, spostrzegawczości czy sprytu. Poza tym właściwie każdy pokój zagadek ma bardzo osobliwy klimat i oryginalny scenariusz rozgrywki.

Warto wspomnieć, że istnieją także „escape room’y”, których akcja rozgrywa się w terenie! Jednym z miejsc, w którym możemy oddać się tego typu grze miejskiej, jest Kraków! Wyobraźcie sobie znaleźć się na krakowskim rynku, podczas którego zwiedzania decydujecie się na taką właśnie rozrywkę, jak gra miejska! Brzmi świetnie, prawda?

Jeśli jesteś fanem tajemniczej i nieprzewidywalnej formy rozrywki, pokój zagadek to miejsce, które powinieneś odwiedzić! Przekonasz się, że poszukiwanie odpowiedzi to gwarancja świetnej zabawy i wspaniały pomysł na aktywne i nietuzinkowe spędzenie czasu wolnego!

Zarezerwuj już dziś pokój zagadek w Krakowie tutaj: http://www.lostroom.pl/pokoje