Gdzie zamówić krówki na komunię?

krówki komunijne

Jednym z najważniejszych momentów w życiu dziecka, jest jego Pierwsza Komunia Święta. To bardzo wyjątkowy moment także dla całej rodziny dziecka komunijnego. Z tej okazji zwykle organizuje się uroczystość, na którą zaprasza się bliską rodzinę. Imprezę taką można zorganizować w lokalu albo w swoim domu, jeśli ma się do tego odpowiednie warunki.


Odpowiednia oprawa uroczystości

Uroczystość komunijna, ma charakter podniosły. Dlatego impreza także powinna być zorganizowana starannie i elegancko. Stoły powinny być zastawione smacznym jedzeniem i piciem, nie może też zabraknąć dekoracji i stylowych dodatków. Dodatkowo każdy gość, który będzie świętował z młodym człowiekiem jego dzień Pierwszej Komunii Świętej, powinien dostać jakiś drobny upominek.

Coś słodkiego dla każdego

Ciekawą propozycją upominków dla gości, są krówki komunijne . Są to tradycyjne cukierki, które wszyscy lubią, jednak posiadają one specjalnie zaprojektowane na tą okazję opakowanie. Na opakowaniu może się znaleźć imię dziecka, data jego komunii albo też sam napis komunia. Opakowanie krówek każdy może sobie sam zaprojektować i dodać taki napis, który mu odpowiada. Krówki na komunię to nie drogi wydatek, tym bardziej, że gości na komunii nie ma bardzo dużo. A jednak każdy ucieszy się z takiego drobnego gestu, tym bardziej, że krówki są słodkie i przez wszystkich lubiane.

Gdzie zamówić krówki na komunię?

Krówki komunijne można zamówić w Internecie na stronie sklepu z cukierkami. Można sobie samemu wybrać kolor opakowania, wielkość krówki i zaprojektować napis albo wybrać go z gotowej bazy napisów okolicznościowych.